Sky High Industry

Twój
solidny dach

O firmie

Budowanie domu, to nie jest łatwa sztuka. Ktoś powiedział, że najczęściej jest to sztuka kompromisu, pomiędzy tym, co się wymarzyło, a tym, co jest dostępne dla naszej kieszeni.

Ważne jest, więc odpowiednie podejście do budowania, a nade wszystko do planowania i dokonywania zakupów materiałów budowlanych. Faktem jest, że trzeba o większości decydować, zanim wbije się pierwszą łopatę do ziemi. Już na przykład trzeba podjąć decyzję, jaki dach będzie zdobił nasz dom marzeń. Nasza firma proponuje różne poszycia dachowe, od klasycznych dachówek ceramicznych, poprzez pokrycia bitumiczne, do najmodniejszych w ostatnich miesiącach blachodachówek. Jeśli chodzi o ten ostatni produkt, to możemy uspokoić malkontentów i niezdecydowanych, że perforacje blach na naszych produktach nie zdarzają się wcale. Materiał, z którego są wykonane blachodachówki są zabezpieczone profesjonalnie, nawet uszkodzenie mechaniczne, o ile nie narusza ciągłości blachy nie powoduje.

Jednak jest poszycie dachu, w którym stosuje się jednak perforowanie blach – są to blachy trapezowe, a perforację stosuje się w celu poprawienia właściwości akustycznych.

Panel klineta

24x7 godzin na dobe

Total Touch